2017 Bayan Ayakkabı Modelleri

26 Eylül 2016 Pazartesi, 13:00

Her sene birbirinden güzel ayakkabılar mağaza vitrinlerinde yer alır iken şık ve dikkat çekici 2017 ayakkabı modellerini sizlere tanıtmak istiyoruz. Ayakkabılar, kadınlar için bir tutku, bir arzu olur iken her kadının yaşı fark etmeksizin en az birkaç çift ayakkabısı dolabında yer almaktadır. Ayakkabılar aynı zamanda kombinlerin vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. İşte 2017 yılın en çok dikkat çekecek olan bayan ayakkabı modelleri.

foto-galeri

2017 Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bayanların her zaman ilk tercihi daha gösterişli ve şık olduğu için yüksek topuklu ayakkabılar oluyor. Hem kış aylarında, hem de yaz aylarında ilgi görmekte olan yüksek topuklu ayakkabılar 2017 yılında rengarenk tasarımlara sahip olacak. 2017 yılında yüksek topuklu ayakkabı modellerinde desenleri de oldukça fazla göreceğiz. Örneğin bu senenin en gözde desenleri çiçek desenleri ve leopar desenleri olur iken kıyafetlerde olduğu gibi ayakkabılarda da yer alacak.

topuklu-bot

2017 Babet Modelleri

Babetler, yaz sıcaklarının vazgeçilmez ayakkabıları arasında yer almaktadır. Hem rahat olduğu için, hem de şık göründüğü için günlük hayatta ve iş hayatında ilgi görmekte olan babetler 2017 yılında parlak taşlar ile süslü olarak karşımıza çıkacak. Taşların üzerinde yer alacak olan şık ve gösterişli taşlar ayakkabıların daha gösterişli olmasını sağlar iken uygun fiyatları ile de kombinlerde rahatlıkla tercih edilebilecek ayakkabılar arasında yer alacak.

babet modelleri

2017 Klasik Bayan Ayakkabı Modelleri

Klasik ayakkabılar artık erkekler kadar kadınlar tarafından da ilgi görüyor. Şıklığı ve gösterişli havası ile tercih edilecek olan klasik bayan ayakkabıları 2017 yılında tek renk tasarımlar ile tercih edilecek. Genellikle dolgu topuk ve gizli topuk tasarımlar ile hazırlanan klasik bayan ayakkabıları pek çok farklı renk tonu ile hazırlayacağınız her kombine ayak uyduracak. Eğer kombinlerin daha şık ve stil sahibi olmasını istiyorsanız bu ayakkabılara göz atın.

Gelen aramalar: en guzel babetler2017,2017 model gizli topuklu ayakkabılar,babet bayan ayakkabı modelleri,Çin 2017 bayan ayakkabı modelleri
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz