2017 Yeni Sezon Bayan Pantolon Modelleri

24 Eylül 2016 Cumartesi, 18:00

Pantolonlar bayanlar için kombinlerin kurtarıcı parçalarıdır. Şık ve dikkat çekici, aynı zamanda rahat ve gösterişli kombinler hazırlamak isteyen bayanlar için 2017 yılında pek çok farklı pantolon modeli yer alacak. Pantolon seçer iken öncelikle üst giyimde tercih etmeniz gereken kıyafete karar vermiş olmalısınız. Yeni sezon bayan pantolon modelleri arasında dar paça pantolonlar, bol paça pantolonlar ile birlikte geçmişin en çok tercih edilen pantolon modelleri arasında yer alan İspanyol paça pantolon modelleri yer alacak. İşte birbirinden güzel yeni sezon bayan pantolonları.

2017 İspanyol Paça Bayan Pantolon Modelleri

Hem günlük hayatta, hem de iş hayatında hazırlayacağınız kombinlerde hem kış mevsiminde, hem de yaz mevsiminde İspanyol paça pantolon modellerine yer vermelisiniz. 2017 bayan modasında kendisine önemli bir yer bulan İspanyol paça pantolon modelleri gerek tek renk bluz modelleri ile, gerekse de renkli tişört ve gömlekler ile kombin yapılabilecek. Farklı ve gösterişli bir havası olan İspanyol paça bayan pantolon modellerinin fiyatları ise 69 liradan başlayacak.

dar paça pantolon

2017 Bol Paça Bayan Pantolon Modelleri

Yüksek bel, bol paça bayan pantolonları yeni sezonun diğer gözleri arasında yer alacak. Hem genç kızlar, hem de yetişkin bayanlar tarafından tercih edilecek olan bol paça yüksek bel pantolonlar genellikle rahatlığı ile tercih edilecek. Bayan giyim markalarının koleksiyonlarında yer alacak olan bu pantolonlara 39 liradan başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

2017 Dar Paça Bayan Pantolon Modelleri

Dar paça pantolonlar son birkaç yıl olduğu gibi 2017 yılında da genç kızların en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında yer alacak. Gerek spor ayakkabılar, gerek klasik ayakkabılar, gerekse de topuklu ayakkabılar ile tercih edilmekte olan dar paça pantolon modelleri rengarenk çeşitlere sahip olacak. Eğer dikkat çekici, tarz ve rahat kombin yapabileceğiniz pantolonlara sahip olmak istiyorsanız 59 liradan başlayan fiyatlar ile bu modellerden birine sahip olmalısınız.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz