Akrep Burcu Mart 2014

27 Şubat 2014 Perşembe, 03:54

Venüs ve Plüton İletişim Evinizde

Komşularınızla ve dostlarınızla tartışma ortamlarından uzak kalmalısınız. Geleneksel kalıplar içinde sıkışan ve koşullarını değiştirmeye çalışan gençler de, yaş olarak daha büyük kişilerin tepkilerine maruz kalabilirler. Bu pozisyonda olanlar, iğneleyici sözlerinizle durumu daha da derinleştirmeyin, öfkenizi kontrol altına alın. Yatırımlarınız konusunda yakınlarınızın size vereceği destekler ve işbirlikleri önem kazanacak. Artı ve eksileri bir arada görebileceğiniz anları yaşayacaksınız.

Venüs sizi oldukça romantık ve duygulu yapacak. Aynı düşünceye sahip kişilerle birlikte ortak işbirlikleri ve yurt dışını kapsayan entellektüel çalışmalarda bulunacaksınız. Maceracı yapınızın ön plana çıkmasından kendinizden hoşnut kalacaksınız. Partnerinizle sevgi ve mutluluk paylaşımı içinde olacaksınız. Yine bu ay, düşüncelerinizden yararlanabileceğiniz dostluklar kuracak ve bu konuda müthiş bir iletişim içinde olacaksınız. Başkalarına çılgın ve zor gelen işler ,size son derece kolay gelecek.

Okul Aşklarına Dikkat

Bu ay yollar ve seyahatler konusunda çok şanslısınız. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek, okul aşkları ve yakın arkadaşlarınızla aranızda aşk ve hissi konular gündeme gelecek. Özellikle fikir ve düşünce bazında anlaşacağınız kişinin özel olması gerekiyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak. Entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. İlginç olan bu dönme sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek.

Aşkta Takıntılısınız!

Plüton ve Venüs iletişim evinizde sizi farklı etkiliyor. 2 Mart’ta Satürn ve Mars geri hareketine başlıyor. Bu ay duygusal konularda eski alışkanlıklarınızı özleyebilirsiniz. Bu dönemde sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracak, özel işlerinizle ilgileneceksiniz. Evinizi güzelleştirirken, duygularınızın yoğunluğunu içten bir şekilde ailenize yansıtıcaksınız. Geçmiş aşklara özlem var. Bu dönemde karşınıza çıkacak kişilere karşı tedbirli olmalısınız. Sizin duyarlı ve sevecen yapınızdan faydalanmaya kalkabilirler.

Kalabalık ortamlarda bile kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Duygusal takıntılarınız kafanızı meşgul edebilir. Süregelen birliktelikleri olanlar ise ilişkilerinde değişen dengeleri yaşayabilirler. Duygularınızı dengelemeniz gerekecektir. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde bu dönemde bir karmaşa içinde olacak fakat düşüncelerinizi iyi bir süspansiyon yapacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır.

Neptün ve Venüs Aile ve yuva evinizde

6 Mart’tan sonra kendi istekleriniz doğrultusunda hedefleriniz be aile ilişkileriniz konusunda yoğunluk yaşayacaksınız. Önemli değişimler yaşarken sizi sıkan koşullarla savaşmayı da öğreniyorsunuz. Cazibeniz oldukça yüksek seyrediyor. Ailenizi arzuladığınız şekilde yönlendireceksiniz. Araştırmacı yönünüzü körükleyen aktiviteler içinde bulunurken, detaylar üzerinde yoğunlaşarak başarı yakalayacaksınız. İsteklerinizi enerjinizle donatmayı biliyor, uyumlu bir kombinasyon yaratabiliyorsunuz. Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır takınarak, sosyal yaşantınızda farklı konumlar elde edeceksiniz.

Sosyal Hayatınız canlanıyor..

18 Mart’tan sonra Merkür sosyal ve çalışma evinize geçiyor. Aşkın her türlü objesinden yararlanacak, duygularınızı besleyen tüm aşklara açık olacaksınız. Partnerinizle ortak çalışmalar içinde olacak ve onunla birlikte başlangıçta imkansız gelen birçok şeyi gerçekleştirebileceksiniz. Duygusal ilişkileriniz ve işbirliklerinizin yoğunluğu geçen aydan bu yana temposunu arttırarak devam etmektedir. Eşinizle yoğun duygu alışverişinde olmanız yeni ve kökten kararları gündeme getirebilir. Sosyal statünüz artıyor. Bazılarınızın sansasyonel ilişkileri olacak. Sizden yaşça büyük veya küçük biriyle aşk yaşarken, ilişkinizle ilgili ciddi kararlar alacaksınız.

Bu ay Sağlığınız sizi zorlamayacak

Satürn 2 Mart’ta geri hareketine başlıyor. Sağlık eviniz, size büyük bir şans verecektir. Kendinizi rahatlatacak meditasyon ve spiritüel konular gibi ruhsal deneyimler ile ilgilenebilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Sakin ortamları tercih etmelisiniz. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmalı, stresi üzerinize çekmemelisiniz. Jüpiter size olumlu şansını veriyor. Uzun yürüyüşlerle sağlıklı yaşam felsefesini benimsemek sizi daha da zinde yapacaktır

Gelen aramalar: akrep burcu mart 2014,2014 akrep mart erkak,rezzan kiraz haftal?k bur? yorumlar?,mart 2014 akrep burcu,akrep mart 2014,mart 2014 akrep burcu rezzan kiraz,rezzan kiraz haftalık burç yorumları,18 mart akrep burcu 2014,nuray saray 2014 mart ayı akrep burcu,rezzan kiraz 2014 mart akrep burcu
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz