AÖF Sınav Cevapları 2016 Güz

26 Kasım 2016 Cumartesi, 11:58

AÖF sınav soruları ve cevapları

AÖF sınav soruları ve cevapları ne zaman yayınlanacak? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) 2016-2017 Güz dönemi ara sınavlarının bu hafta.

AÖF sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. Binlerce AÖF öğrencisi bugün güz dönemi ara sınavlarına girdi. Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi ara sınavlarının tamamlanmasının ardından sorular da yaklaşık bir iki gün içerisinde yayınlanacak. Öğrenciler AÖF sorularına ve cevaplarına ekampus.anadolu.edu.tr adresinden öğrenci girişi yaparak ulaşabilecek. AÖF sınavları ile ilgili tüm detayları haberimizde sizlerle paylaşıyoruz. İşte 2016 AÖF sınav soruları, cevapları ve son gelişmeler.

AÖF sınav soruları ve cevapları sınavların bitiminden sonra bir iki gün içerisinde yayınlanıyor. AÖF sınav soruları yayınlandığında egitimsistem.com’dan görebilirsiniz.

AÖF soruları ve cevapları yayınlandığında bu adresten sisteme giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.

Sınav Soru ve Cevapları ile Sınav Sonuçlarının İnternette Yayımlanması

Geçmiş yıllara ait sınav soru ve cevapları Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sisteminden yayımlanmaktadır. Ayrıca dönem içerisinde yapılacak olan ara sınavı ve dönem sonu sınavı soru ve cevapları sınavların ardından açıklanmaktadır.

Sınav sonuçları, sınav tarihinden itibaren yaklaşık 20 gün içinde açıklanmakta olup sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmamaktadır.

Sınav Yayınlama Sistemi

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinde yapılan sınavların soru kitapçıkları ve cevap anahtarları Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sisteminde yayımlanmaktadır.

Açıköğretim Sınav Yayınlama Sisteminden TC kimlik numaranız ve şifrenizle oturum açarak, çıkmış sınav sorularına bakabilir ve cevap anahtarı kısmından soruların cevaplarını görebilirsiniz.

Açıköğretim Sınav Yayınlama Sistemi hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gelen aramalar: salon icin en sık masa ve sandalyeler,gösterisli abiye modelleri
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz