Datça’da Yapılması Gerekenler

18 Temmuz 2013 Perşembe, 13:52

Ege Denizi’ne uzanan bir yarımada şeklinde olan Datça, eşsiz koyları ve doğal güzellikleriyle mutlaka gidilmesi gereken şahane yerlerden bir tanesi.

Ege Denizi’ne uzanan bir yarımada şeklinde olan Datça, eşsiz koyları ve doğal güzellikleriyle tatil planlarınıza eklenmesi gereken şahane yerlerden bir tanesi.

Ekran Resmi 2013-07-18 13.48.57

Mavi ve yeşilin bir arada olduğu ve benzersiz bükleriyle keyif dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

 

Eğer tatil planlarınız arasında Datça yer alıyorsa bunları yapmadan asla dönmeyin.

 

  • Deniz sporlarına merakınız varsa Datça sörf yapmak için kesinlikle doğru adres. Dilerseniz dalış bile yapabilirsiniz.

 

  • Yöresel lezzetlerin tadına bakmayı ihmal etmeyin. Karaville, gayışak, bademli incir tatlısı, dallampanın tadına muhakkak bakın.

 

  • Knidos Antik Kenti ziyaret ederek en güzel gün batımlarına şahit olun.

 

  • Günübirlik tekne turlarına çıkarak doğayı yeniden keşfedin.

 

  • Görmeniz gerekenler listenize kesinlikle Mesudiye Köyü’ndeki Hayıtbükü, Ovabükü, Palamutbükü ve Kızılbük’ü de ekleyin.

 

  • Fotoğraf meraklıları için şahane karelerin çıkacağı Datça’da harabelerini gezerek ölümsüzleştirin, eşsiz Datça yarım adası manzarasının tadını çıkarın.
Gelen aramalar: datça da yapilmasi gerekenler,datca yapilmasi gerekenler,datcada yapilmasi gerekenler,datça da mutlaka yapılması gerekenler,datça güzelleş,datça yarimadasi yapilmasi gerekenler,datcada mutlaka yapilmasi gerenler,datçada mutlaka yapmanız gerekenler,DATÇADA YAPILMASI GEEKENLER,datçada yapılması gereken ler
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz