Nelson Bikini, Mayo ve Pareo Modelleri

Nelson 2013 bikini, mayo, yüzücü mayosu ve pareo modelleri için galerimizi inceleyebilirsiniz.

Nelson ürünlerini www.nelsonmayo.com adresi üzerinden online satın alabilirsiniz.

 

[nggallery id=4]

 

Mayo Kullanımı ile İlgili Faydalı Bilgiler

Güneş yağları, havuzlardaki klor gibi kimyasal maddeler ve tuzlu su, mayonun esnek yapısına ve kumaşına zarar verir. Bu yüzden, basit bakım yöntemleri uygulayarak mayonuzun ömrünü uzatabilirsiniz.

Uygulayacağınız doğru bakım yöntemleri ile mayonuzu uzun zaman kullanmak sizin elinizde..

–       Klorlu havuzdan ve ya deniz suyundan çıktıktan sonra mayonuzu bol su ile durulayın.

–       Durulama işleminde ılık su kullanmanız gerekir. Sıcak su mayo lastiklerinde esneme yaparak bollaşmasına sebep olur.

–       Deterjan kullanımından kesinlikle kaçınmanız gerekir.

–       Çamaşır makinesinde yıkama yapmayınız, kurutma makinesinde kurutmayınız.

 

Nelson Mayo:

1958 yılında kurulan HAS ON, başlangıçta 30-40 kişilik ekibiyle sadece iplik üretimi yapmaktaydı. 1970’lere kadar hazır giyim üretimine geçiş yapmayan HAS ON, Türkiye’de, konfeksiyon üretimini gerçekleştiren ilk firma oldu. 1979 yılına gelindiğinde, 700 kişilik ekibi ile tekstilin her alanında; iplikten kumaşa, faniladan çoraba, elbiseden cekete Türkiye’nin en büyük konfeksiyon üreticisi olma başarısını gösterdi. Mus iplik ve çorap üretimine geçtiği 1972 yılında “mayo” üretimine de başlayan HAS ON, Türkiye’nin ilk mayo markalarından Nelson’un da temellerini atmış oldu.

Yıllık 500 bin adet üretim hacmi ile günümüzde Türkiye’nin en büyük mayo üreticilerinden biri olan Nelson, iç pazarın yanı sıra dış pazara da üretim yapmaktadır. ABD başta olmak üzere, Almanya, Fransa ve İspanya gibi ülkelere ihracat yapan Nelson; Zara, Victoria’s Secret, Armani, Calvin Klein, Kindy, Hugo Boss, Donna Karan, Juisy gibi dünya markalarının mayo koleksiyonlarına üretim yaptı ve günümüzde bu markaların çoğuyla çalışması devam etmektedir.

40 yıldır değişmeyen kalitesi ve dinamik çizgisiyle dünya mayo modasının, kumaş teknolojilerinin günü gününe takipçisi ve uygulayıcısı olan Nelson, yaz sezonunda Türk tüketicisine bikiniden mayoya, mayokiniden  pareoya çok zengin bir koleksiyon sunmaktadır. Dünya modasını takip ederken Türk tüketicisinin beklentilerine yönelik tasarımları hayata geçirmek hedefi ile hareket eden Nelson, tüm zevklere hitap eden koleksiyon grupları ve uygun fiyatlarıyla her zaman tüketicisinin yanında olmayı ilke edinmiştir.