Nuray Sayarı Akrep Burcu Ekim 2013

19 Haziran 2013 Çarşamba, 03:24

Nuray Sayarı Akrep Burcu Ekim 2013

İç sesinizi dinleyin!

Beyniniz Merkür’ün etkisi altında olması sizin hızlı düşünüp hızlı karar vermenize neden olabilir. Ayın 23’ünden itibaren düşüncelerinizi kendi içinize yönelteceksiniz. Bu olumlu bir durum çünkü Kasım ayının 9’unda sona erecek bu süreç yeni Güneş yılınız için yaptığınız hazırlıkların sonuçlandırılmasını ifade edecek.

Ayın 6’sında Venüs burcunuzdan geçerken çekiciliğiniz dorukta olacak. Etrafınızdaki herkesle bağlantıda olacaksınız. 15 Ekim tarihinde Başak burcuna girecek olan Mars sosyal hayatınızı bir hayli renklendirecek.

Ekim ayının 19’nuda Dolunay Koç burcunda bulunacak ve gelecek altı ay için dikkatinizi çekecek. İşiniz çok yorucu olsa da çok tatmin edici olduğundan severek çalışacaksınız. İşiniz normalleşmeye başladığında uyum göstermeniz yaşam başarınızın anahtarı olacak.

Özelikle 5 6 7 8 Ekim ayının ilk haftasında araç kullanırken dikkatli olmalısınız. Yeni Ay Terazi, Uranüs Koç, Pluton ise Oğlak burcundayken kazalar meydana gelebilir. Ayın enerjisi sonucu bir akrabanızın sağlığına dikkat etmeniz gerekebilir.

Gelen aramalar: nuray sayar,akrep burcu ekim 2013,ekim 2013 akrep burcu,akrep ekim 2013,2013 ekim ayi akrep burcu,akrep burcu 2013 ekim,Akrep 2013 ekim,akrep burcu ekim ayı,ekim ayi akrep burcu,ekim 2013 akrep

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz