Nuray Sayarı Aslan Burcu Kasım 2013

19 Haziran 2013 Çarşamba, 02:03

Nuray Sayarı Aslan Burcu Kasım 2013

Dikkatler üzerinizde!

Kasım’ın 3’ünde Yeni Ay ve Güneş tutulmaları Akrep burcundayken en çok olmak istediğiniz yer ev olacaktır. Bir aile yemeği düzenlemek ve arkadaşlarınızla bir araya gelmek için ideal bir zaman. Bu akşam yemeği için Merkür’ün Akrep burcuna girdiği ayın 10’undan sonrasını bekleyin.

Ayın ilk dört günü Yay burcunda bulunacak olan Venüs popülerliğinizi arttıracak ve aile ilişkileriniz sıkılaşacak. Ayın 21’inden sonra ise Venüs ve Güneş aynı burçta buluşacak. Aile bireyleri ile iletişiminiz ayın 10’unda Merkür’ün doğrudan hareketi ile daha iyiye gidecek. Üç dört hafta önce meydana gelmiş bir yanlış anlaşmayı şimdi düzeltebilirsiniz.

Başak burcunda bulunan Mars sizi çok para harcamaya teşvik ederken bütçenize sadık kalın. Pazarlık etmeden alış veriş yapmayın. Eviniz için çok güzel şeyler bulabilirsiniz. 5 Kasım tarihinden itibaren Venüs 6’ıncı Güneş eviniz Oğlak burcunda bulunacak. Bu size çalışma şevki verecek. Diğer insanlara çok fazla güvenmeyin. Ayın 17’sinde Dolunay Boğa burcundayken ofiste yaşanacak tartışma iş yerinizde tansiyonu yükseltebilir.

1 Kasım tarihinde Uranüs Koç burcunda, Pluton ise Oğlak burcunda kalarak yaşamınızda ay boyunca süren bir etki bırakacaklar. Kasım ayını gezi düzenlemek için pek iyi bir ay değil. Aynı şekilde bu ay iş toplantısı yapmak için de kötü bir ay olacak.

 

Gelen aramalar: 2013 kasim aslan burcu,2013 kasim ayi aslan burcu,kasım 2013 aslan burcu,kasım ayı aslan burcu 2013,aslan kasim 2013 burc,nuray sayarı 2013 kasım aslan,kasım aslan burcu,Nuray sayarı aslan burcu kasım 2013,Aslan kasım 2013,nuray sayarı 2013 kasım ayı aslan burcu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz