Nuray Sayarı Başak Burcu Ekim 2013

19 Haziran 2013 Çarşamba, 02:29

Nuray Sayarı Başak Burcu Ekim 2013

Bereketi eve çekme zamanı!

Ayın 7’sinden itibaren Venüs Yay burcundayken ev sizin bulunmaktan en çok hoşlanacağınız yer olacak. Arkanıza yaslanın ve evin konforunu yaşayın ya da Venüs’ün size yardımcı olmasını isteyerek duvarları boyayın ve evi tekrar dekore edin. Ayın 16’sında eviniz için alış veriş yapın. Ama ayın 10’unda alış verişten kaçının. Çünkü bu eşinizle anlaşmazlığa düşmenize neden olabilir.

Ayın 21’den Kasım’ın 10’una kadar Merkür’ün etkisi görünürken ilişkileriniz yanlış anlaşmaların kurbanı olabilir. Akrep burcundan geçerken evinizin veya arabanızın tamiri konusunda tatmin edici bir cevap alamayabilirsiniz. İkinci bir görüş almak iyi fikir gibi ya da tamirat için Kasım ayının sonunu bekleyin.

Bu ayın 4’ünde Yeni Ay Terazi burcundayken Dolunay Koç burcunda doğacak ve parasal konular bu ayın önemli konusu haline gelecekler. Beklenmedik masraflar pek muhtemel. Bu durumda bütçeniz açık verebilir. Tutumlu olun ve kredi kartı faturalarınızı dikkatli inceleyin. Yatırım yapma fırsatınız olsa bile yapmayın.

Mars burcunuza ayın 15’inde girecek ve sizi yüksek enerjisi ile şevke getirecek. Ama yavaş olun. Mars buradayken daha fazla hata yapmaya açıksınız çünkü sabırsız ve dikkatsizsiniz. Mutfakta çalışırken veya merdivenle uğraşırken dikkatli olun.

Gelen aramalar: başak burcu ekim 2013,BAŞAK EKİM 2013,yhs-fh_lsonsw,ekim 2013 başak burcu,ekim 2013 basak,başak 2013 ekim,2013 ekim başak,basak burcu 2013 ekim,nuray sayarı başak burcu ekim 2013,nuray sayarı başak ekim

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz