Nuray Sayarı Boğa Burcu Aralık 2013

19 Haziran 2013 Çarşamba, 00:06

Nuray Sayarı Boğa Burcu Aralık 2013

Fırsatları değerlendirin, sizin ayınız!

Jüpiter’in 3. Güneş eviniz olan Yengeç burcunda olması ve Satürn’ün bu durumu 7. Güneş eviniz olan Akrep burcunda bulunmasıyla dengelenmesi sizin için, eşiniz için veya her ikiniz içinde iyi haberlerin geleceğini müjdeliyor. Bu şanslı etki iş ve kişisel arkadaşlarınızı etkileyecek. Bu durum hayatınızın daha iyiye gitmesini de tetikleyecek.

Ayın 3’üne doğru Merkür Akrep burcunda bulunacak. Bu süreçte yeni bir mülk edinmek için bilgi toplayacaksınız. Bu fırsatı iyi değerlendirin çünkü Aralık ayının son haftasında bu kadar şanslı olmayacaksınız. Mars 6. Güneş eviniz olan Terazi burcuna girecek ve çeşitli gezegenlerle çatışacak bu da size stres olarak yansıyacak. Sakince düşünmelisiniz

Aralık ayı yılınızın en iyi mali dönemi olacak. Yeni Ay 3 aralik Yay burcundayken ayın 17’sinde Dolunay İkizler burcunda doğacak ve bu size parasal başarı olarak etki edecek. Çok güzel hediyeler almanızın yanında aile hesaplarınızı arttıracak ikramiyeler de alabilirsiniz.

Tatillerinizi bu ay evde geçirmeyi düşünün. Oğlak burcundaki Venüs yüzünden seyahatlerinizde gecikmeler, valizlerin kaybolması gibi olumsuz etkilere maruz kalabilirsiniz. Diğer gezegenlerin konumları zorluklar yaşama şansınızı arttıracak. Daha fazla sosyalleşmeye çalışın.

Gelen aramalar: Boğa burcu aralık 2013,boğa aralık 2013,aralik boga burcu,nuray sayarı aralık 2013 boğa,boğa burcu aralık ayı 2013,boga aralik2013,13 aralık nuray sayarı boğa,aralık 2013 boğa,2013 aralik boga burcu,aralik ayi boga burcu 2013

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz