Nuray Sayarı Boğa Burcu Ekim 2013

19 Haziran 2013 Çarşamba, 00:04

Nuray Sayarı Boğa Burcu Ekim 2013

Sınırlara dikkat!

Ekim’in 19’zunda Dolunay 12. Güneş eviniz olan Koç burcunda doğacaktır. Dolunayın olması ayın başındaki zor günlerden sonra güzel günleri getirecek. Her gün kendinize ve ilgi alanlarınıza zaman ayırın. İstirahat ve gevşeme vücudunuzu yenilemeye yarar. Bu süreçte evde ve ailenizle geçireceğiniz zamanın yararlarını göreceksiniz.

Ayın 15’inde 5. Güneş eviniz olan Başak burcuna Mars girecek ve sosyalleşme trendiniz devam edecek. Ama ayın ortasında duyduklarınıza fazla itibar etmeyin çünkü bir arkadaşınız sizin desteğinizi almak için gerçeği biraz saptırmış olabilir. Çocuklarınızla daha iyi zaman geçireceksiniz. Ayın 8’inde bilgi arayışında olacaksınız ve bu sorularınıza ayın 29’unda cevap bulacaksınız.

Ayın 5’eylülde Yeni Ay 6. Güneş eviniz olan başak burcunda ortaya çıktığında iş hayatınızda sınırlarınıza zorlanacaksınız. Sizi kontrol etmek hayatınızı zorlaştırmak isteyen insanların yapacağı beklenmedik hareketlere hazırlıklı olun. Çatışma çıkarabilecek konulardan uzak durun ve istemeseniz bile geri adım atın. Hangi çatışmalara ne zaman gireceğinizi bilmelisiniz.

İlerdeki üç hafta içerisinde kelimelerinizi doğru seçin ve özellikle size en yakın kişilerde yanlış anlaşmalara mahal vermeyin. Eğer evlenmeyi veya nişanlanmayı düşünüyorsanız düşüncelerinizin netleşeceği Kasım ayına kadar bekleyin.

Gelen aramalar: boğa burcu ekim 2013,ekim 2013 boğa burcu,boga ekim 2013,ekım ayı boga burcu,ekim 2013 boğa,2013 ekim ayı boğa burcu,boga 2013 ekim,boğa burcu ekim,ekim ayi boga burcu 2013,2013 ekim boga burcu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz