Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumu 25 Şubat-3 Mart 2013

26 Şubat 2013 Salı, 14:19

Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumu 25 Şubat-3 Mart 2013

Koç Burcu:

Bu hafta Dolunay’ın 25 şubatta Başak burcunda sizin 6. Güneş mevikiinizde bulunduğu Şubatın 25’inden sonraki günlerde temponuzu hızlandırmaya hazır olun. İnsanlar sizden üretimi arttırmanızı isteyecekler. Bu bazı zamanlar zor olacaktır dolayısı ile yapabileceğinizden fazla işin altına girmeyin. Sadece teslim edebileceğiniz kadar sipariş alın. Spor yapmıyorsanız birden spor yapmaya karar vereblirsiniz zamanlama olarak doğru değil spora başlamanız için biraz sabirlı olun 17 martta merkür gerilemesi bittikten sonra sporu yaşam biçminiz yapın.

Boğa Burcu:

Bu hafta çevresel iletişim ve ilişkilerinizde size gerilim ve huzursuzluk veren ortam ve kişilerden kimseye tavır almadan uzaklaşmayı deneyin. İş ve çalışma alanlşarınızda sizden kaynaklanmayan problemler fazlasıyla söz konusu olabilir yapmanız gereken en iyişey herkesi ve herşeyi olura bırakmak maddi istekleriniz istediğiniz gibi gelişecek aşkta yarım kalan ve bitmiş işlişkileriniz varsa kesin ve keskin dönüşler yaşaya bilirsiniz hislerinize güven duyun.

İkizler Burcu:

Bu hafta şubat’ın 25’inde Dolunay 4. Güneş eviniz olan Başak burcunda ortaya çıkınca aile ilişkileriniz parlamaya başlayacak. Bu gün ailenizle frekanslarınız tutacak. Bu günler bir konuda konuşup ortak karar almak için güzel bir zaman. Bunun yanında uzun zamandır aramadığınız uzak akrabalarınızla da konuşabilirsiniz. Eğer çocuklarınız da evdeyse eğlenmek için komşularınızı eve davet edebilirsiniz. Aile içi ilişki ve ilet,işimlerinizde güven duygunuzu sorgulamayın yakınlarınız size yeterince güveniyor.aşkta partnernize kerşı süpeci yaklaşımlarda bulunmayın.

Yengeç Burcu:

Bu hafta şubat’ın 25’inde Dolunay 3. Güneş eviniz olan Başak burcunda bulunacak ve bir çok insanla etkileşim içinde olacaksınız. Bunların çoğu Balık burcundaki Mars’ın etkisini arttıracaktır. Akrabalar ve komşularla ilişkileriniz önem kazanacak ve diğerleri ile başka projelerde bir arada bulunacaksınız. İş hayatınızda daha önce sizi zorlayan işlereni olumlu yönde sonuçlandırmanızın sevinçlerini yaşıya bilirsiniz. Aşkta çok çoşkulu bir dönemdesiniz.

Aslan Burcu:

Bu hafta Şubat ayının 25’inde Dolunay Başak burcunda bulunacak bu da para harcama eğiliminizi arttıracak. Kredi kartınızı bir tarafa koyup eğlenmek için sadece nakit para kullanın. Dolunaya doğru arkadaşlarınızla oynadığınız bir piyangoda büyük ikramiye size çıkabilir. Yada şansınızı döndüğüne şahit olacağınız birçok olayda yaşayabilirsiniz. Para konularında oldukça olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Aşkta duygularınız netleşirken partnrinizle birlikte seyhat planları yapmaya ihtiyacınız olacak.

Başak Burcu:

Bu hafta Dolunay 25 Şubat’ta sizin Güneş yılınızın tam ortasını işaretleyecek. Bu doğum günüzden bu yana elde ettikleriniz kutlamak ve gelecek altı ayda ne yapmak istediğinizi ortaya koymak için güzel bir fırsat. Ayrıca enerjisi sizi sosyalleşmek konusunda teşvik edecek.sağlıgınılza ilgili endişeleriniz söz konusu olabilir.fakat korkularınızı aşmlı ve evhamlı olmamalısınız.

Terazi Burcu:

Bu hafta Şubatın 25’inde Dolunay Başak burcundayken iş yerinde meşgul ve yoğun bir ay geçireceksiniz. Dolunay’ın bu durumu sizin akşam saatleri ve hafta sonları dinlenmenin kıymetini bilmenizi sağlayacak. Gevşeyin ve en çok yapmak istediğiniz şeyleri en çok sevdiğiniz insanlarla yapın. Uyku da yorgunluğunuza iyi gelecektir. Aşkta duygularınızı kontrol altına almayın.

Akrep Burcu:

Bu hafta şubat’ın 25’ine doğru Dolunay 11. Güneş eviniz olan Başak burcundayken arkadaşlıklar önem kazanacak. Arkadaşlarınızla öğlen yemeği yada akşam yemelerine çıkmayı deneyin. Ayın enerjisi ayrıca kulüpler, organizasyonlar gibi grup aktivitelerini teşvik edecek. Sesinizi yükseltin. Fikirlerinizi insanlarla paylaşın. Aile ve yuva konularınızda sorumsuzluklardan kaçınmalısınız.

Yay Burcu:

Bu hafta 25 Şubat’ta Dolunay 10. Güneş eviniz Başak burcunda bulunacak bu da kariyerinizdeki aktiviteyi hızlandıracak. Kendinizi fark edilir kılın, her gün insanlarla konuşacak bir konu bulun ve insanların dikkatini çekin. Çabalarınız bir kaç ay içinde meyvelerini vermeye başlayacak özelikle amirlerinizin desteğini alırsanız. Ayın 25’inde Merkür Balık burcunda bulunacak. Aklınızda olsun bu durumda evdeki tadilatı başlatırsanız daha sonra dekorasyon ve duvarların renkleri ile ilgili düşünceleriniz değişebilir. Ailenizle yanlış anlaşmalar olabilir. Herkesin aynı frekansta olmasını beklemektense yanlış anlaşmaları düzeltmeye çalışın.

Oğlak Burcu:

Bu hafta Şubat ayının 25’inde Dolunay Başak burcunda bulunacak. Artık bahar için seyahat planları yapmaya başlamalısınız. Rahatlıyacağınız bir yer seçin veya bolca manzara görebileceğiniz yerlere gitmeyi düşünün. Ayrıca yeni deneyimler kazanabilmek için bir kursa gidin veya yeni bir beceri öğrenin. Bir müzeye, sanat galerisine gidin yada yabancı bir mutfağı öğrenin.iş ve parasal düşüncelerinizde sabırlı olun ani atılımlardan kaçının.

Kova Burcu:

Bu hafta Şubat’ın 25’inde Dolunay Başak burcunda bulunacak. Bu evi 8. Güneş eviniz olup kaynaklarınız, borçlarınız, aile gelirleri ve sigorta masraflarınızla ilgili konuların altını çizecek. Maddi harcamalarınızda dikkatli olun özellikle kıredi çekmek istiyorsanız titiz davranın yeni iş ve borclara kalkışmanız için doğru bir sürecte değilsiniz. Sağlıgınız ile ilgili soguk algınlıgına karşı dikkatli olun. Görselliğinize ve güzeliğinize önem verin.

Balık Burcu:

Bu hafta Şubat ayının 25’inde Dolunay Başak burcunda bulunacak ve Mart ayının ilk haftalarına doğru ilişkilerinize yoğunlaşacak. Ayın enerjisi her türlü yakın ilişkiniz olan insanları etkileyecek. Bu dönemde ailenize doğru çekilecek ve onlarla iyi vakitler geçirecesiniz. Eğer bir arkadaşınızın size taşınmasını düşünürseniz bunu yapmayın daha sonra bu iyimser fikrinizden ötürü çok pişman olabilirsiniz.

Gelen aramalar: haftalk bur yorumlar23 subat 1 mart nuray sayar,24 30 mart burç yorumları 2014 nuray sayarı,nuray sayarı 3 mart burç,2014 subat ayi basak burcu Nuray sayari,Haftalık ikizler burç yorumu nuray sayarı 3 mart 2014,nuray sayari 2014 3mart akrep burcu yorumu,nuray sayarı 2014 haftalık mart,nuray sayarı 24 mart haftalık burç yorumu 2014,nuray sayarı 24-3 mart haftalık burç yorumları,nuray sayarı 25 şubat

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz