Nuray Sayarı Koç Burcu Kasım 2013

18 Haziran 2013 Salı, 23:41

Nuray Sayarı Koç Burcu Kasım 2013

Bütçe zamanı!

Sizin 4. Güneş eviniz olan Yengeç burcunda Jüpiter’le ve 8. Güneş eviniz olan Akrep burcunda Satürn’le bir araya gelen Mars sizin insiyatifi ele geçirmenize yol açacak. Evinizi tatil için ideal bir hale getirebilirsiniz. Bu gezegen kombinasyonu düşük bütçeyle harikalar yaratmanıza yardımcı olabilir. Ayın 19’unda ev veya tatil için çok uygun fiyatlarla hediyeler bulabilirsiniz.

İlişkileriniz bu dönemde Mars’ın konumu yüzünden biraz karışık olabilir. Akrabalarınız dostlarınız ve iş arkadaşlarınızla aranızdaki anlaşmazlıkları çözün. Şans ve tatlı dille zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Patronunuzla konuşurken sözcükleri dikkatli seçin.

Kasım ayının 3’ünde Akrep burcunda Yeni Ay ve Güneş tutulması, ayın 17’sinde ise Boğa burcunda Dolunay olacak. Bu para kazandığınız sektörleri hareketlendirecek dolayısı ile siz ve ortaklarınıza iyi fırsatlar çıkabilir. Tasarrufu bir öncelik olarak benimsemeye devam edin. Kredi almayın.

Ayın 1’inde Uranüs burcunuzda, Pluton ise 10. Güneş eviniz olan Oğlak burcunda olacaklar. Bunun sonucu olarak kariyerinizde meydan okumalarla karşılaşabilirsiniz ama bunlar eskisinden daha kolay halledilir sorunlar olacaktır. İş yerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz ve bunlar size gelecekle ilgili iyimserlik verebilir.

Gelen aramalar: koç burcu kasım 2013,kasım 2013 koç burcu,2013 kasım koç burcu,2013 kasım koç burcu nuray sayarı,kasım 2013 koç,koc burcu kasim ayi 2013,koc burcu kasim,kasim koc burcu 2013,kasim ayi koc burcu 2013,koc burjy kasym 2013

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz