Nuray Sayarı Oğlak Burcu Aralık 2013

19 Haziran 2013 Çarşamba, 04:29

Nuray Sayarı Oğlak Burcu Aralık 2013

İç sesinizi dinleyin!

Ayın 3’ünde Yeni Ay Yay burcunda iken daha zevkli bir Aralık ayı geçirebilirsiniz. Merkür aynı burçta ayın 4’ü ile 23’ü arasında bulunurken önsezilerinizi geliştirecek. İç sesinizi dinleyin ve ona güvenmeyi öğrenin. Ocak ayında başlayacak Yeni yılınız için meditasyon yaparak hazırlanın.

Jüpiter’in Yengeç, Satürn’ün Akrep burcunda bulunması iş çevrenizi geliştirmenizi gündeme getiriyor ama bunu daha sessiz bir ortamda yapın. Aynı zamanda size yakın olan insanlarla çok eğleneceğiniz dakikalar geçireceksiniz.

2013ün son iki haftası iş ile meşgul olduğunuz haftalar olacak. Ayın 17’sinde Dolunay İkizler burcuna girerken ayın 7’sinde de Mars Terazi burcunda olacak. Yetiştirmeniz gereken projeleriniz olmasına rağmen ev ve iş hayatınızı dengelemek için daha çok çaba sarf etmeniz gerekmekte.

Ayın 21’inden 2014’ün Mart ayına kadar Venüs burcunuzda bulunurken ilişkileriniz ile ilgili kararları askıya alın. Şimdi ile ilerisi arasında fikrinizi değiştirebilirsiniz ya da daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Romantik ilişkiniz olan kişiyi evinizde yaşamaya davet etmek pek akıllıca olmayabilir. Bu süreçte temkinli davranarak söylenen ve söylenmeyenleri iyice analiz etmelisiniz. Özel yaşamda alınan hızlı kararlar hayal kırıklıkları yaratırlar.

Gelen aramalar: oglak burcu aralik 2013,oğlak burcu aralık nuray sayar,oğlak aralık 2013,nuray sayar aralık oglak 2013,nuray sayarı aralık ayı oğlak burcu yorumu,2013 aralık oğlak nuray sayarı,nuray sayarı aralık oğlak 2013,Aralık ayı 2013 burç yorumları,oglak burcu aralik 2013 nuray,aralik 2013 oglak aylık

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz