Nuray Sayarı Oğlak Burcu Ekim 2013

19 Haziran 2013 Çarşamba, 04:26

Nuray Sayarı Oğlak Burcu Ekim 2013

Akışta kalın!

Ayın 7’sinden itibaren Venüs Yay burcunda hareket ederken iç sesinizi dinleyin. Rüyalarınız çok açıklayıcı olabilir dolayısı ile yatağınızın yanında bir not defteri bulundurun ve gece gördüğünüz rüyaları not edin. Ayrıca yaşlı bir akrabanızın öğütlerini dinleyin bunlar size yeni bir perspektif kazandırabilir.

Arkadaşlarınızla görüşecekseniz tarihleri ve saatleri iki kez kontrol edin. Ayın 21’inde Merkür geri döndüğünde karışıklıklar mümkündür. Ayın 8’inde bir iş bağlantısı yapabilirsiniz. Merkür’ün etkisi bu bağlantıda sizin yararınıza olabilir. Bu ay Dolunay ve Ay tutulması ayın 19’zunda Koç burcunda meydana gelecek. Evde eğlenmek için çok iyi bir fırsat. Bir kaç arkadaşınızla rahatlamak için bir araya gelin.

Ekim ayının 5’şinde Yeni Ay Terazi burcundayken iş yaşamınızda daha zor günler bekleyebilirsiniz. Biraz sabırlı olursanız durumu kontrol altına alabileceksiniz. Akıntıya kendinizi bırakın, anlaşmaya yanaşın ve kendinizi ve diğer insanları çok zorlamayın.

Yeni Aya doğru bir aile meselesi dikkatinize muhtaç olabilir. Bu mesele kariyerinizi etkileyebilir. Eğer bunu bir fırsat olarak görüyorsanız alakalı insanlar ile konuşun böylece haberleri olur. Bir arkadaşınızdan yardım almaktan çekinmeyin.

Gelen aramalar: oglak ekım 2013,oglak burcu ekim 2013,ekim ayi oglak burcu,2013 ekim oğlak burcu,ekim 2013 oğlak,oglak burcu ekim ayi 2013,ekim 2013 oğlak burcu,Nuray sayarı oğlak burcu ekim,ekim oğlak 2013,oglak 2013 ekim

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz