Nuray Sayarı Oğlak Burcu Kasım 2013

19 Haziran 2013 Çarşamba, 04:28

Nuray Sayarı Oğlak Burcu Kasım 2013

İlişkilerin olumlu etkileneceği bir ay!

Mars Başak burcundayken tutkunuz bilgi olacak. Eşinizin akrabaları gibi uzak akrabalarınızla daha sık bir araya geleceksiniz. Sorular sorun, bilgi toplamaya çalışın ve yeni alanları internet ve kitaplar aracılığı ile keşfetmeye çalışın. Bilgiyi çok kolay aklınıza alıyorsunuz ki bu daha fazlasını merak etmenize neden oluyor.

3 Kasım tarihinde Yeni Ay ve Güneş tutulması Akrep burcunda olacak ve Dolunay ayın 17’sinde Boğa burcunda doğacak bu yüzden tatil mevsiminiz hızlı bir başlangıç yapacak. Bu ikisinin etkisi sosyal hayatınızı daha bir aktifleştirecek. Eğer biri ile çıkıyorsanız Merkürün Akrep burcunda olduğu ayın 10’unda bu ilişkiniz bir dönüm noktasına gelecek. Ayın enerjisi yeni romantik ilişkileri hayatınıza getirebilir.

Bu ay kişisel ve iş çevrenizi geliştirmeniz için çok iyi bir dönem . Ayın son haftası size şans getirecek kişi ile karşılaşabilirsiniz. Merkür bu durumdayken alış verişe çıkın ve indirimleri kaçırmayın.

Ayın 5’inde Venüs burcunuzdayken çekiciliğiniz daha da artacak. Yalnız ailede istekleriniz diğerininkilerle çatıştığı için bir rahatsızlık çıkabilir. İletişim size yardımcı olabilir ama Uranüs ve Pluton’un konumları nedeni ayın ortasına kadar istediğiniz iletişimi kuramayabilirsiniz.

Gelen aramalar: oglak burcu kasim 2013,oğlak kasım 2013,kasım 2013 oğlak,kasim 2013 oğlak burcu,nuraysayarikasimoglak yorumu,nuray sayari kasim 2013 oglak,2013 kasim oglak,2013 kasim oglak burcu,Oğlak 2013 kasım,kasimoglak2013

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz