Nuray Sayarı Terazi Burcu Aralık 2013

19 Haziran 2013 Çarşamba, 02:59

Nuray Sayarı Terazi Burcu Aralık 2013

İletişiminizin artacağı şanslı bir ay!

Ayın 3’nünde Yeni Ay Yay burcunda doğacak. Bu ay yılın sizin için en iyi ayı olacak çünkü bütün iletişimin kanallarının tam ortasında bulunacaksınız. Ayın 4’ü ve 23’ünde Merkür de aynı burça girecek. Bu komşularınızla ilişki kurmak için çok iyi bir zaman. Yılbaşı için bir ev partisi düzenlemeyi düşünün.

Ayın 7’sinden itibaren burcunuzda bulunacak olan Mars enerji seviyenizi yükseltecek. Mars aynı zamanda ilişkilerinizde sabırsızlığı da tetikleyebilir. Aralık ayının son günü özelikle bu durum çok belli olacak. Kendinizi sakinleştirmeye çalışın ve diğer insanları dinleyin.

Yengeç burcundaki Jüpiter ve Akrep burcundaki Satürn size büyük bir sene sonu ikramiyesi kazandırabilir veya bir maaşınıza zam getirebilir. Yeni yıl için alış verişe çıkacaksınız. Bu alışverişlerde bolca para harcayabilirsiniz. Ayın 3’ünde alış verişe çıkın ama 6’sında alışverişe çıkmaktan uzak durun.

Ayın 21’inde Oğlak burcundaki yolculuğuna başlayacak olan Venüs bu seyahatini Ocak ayının sonuna kadar sürdürecek. Bazı ev ve aile işleriyle ilgili bıktırıcı detayların içine düşebilirsiniz. Bu durum olduğunda büyük bir şey almaktan kaçının. Gelecek ay giyim kuşam ve lüks eşyalarda bayağı ucuz mallar bulabilirsiniz.

Gelen aramalar: terazi aralık 2013,nuray sayarı aralık 2013 terazi,aralik 2013 terazi,nuray sayarı terazi aralık 2013,aralik terazi 2013,terazi 2013 aralık,terazi 2013 aralik nuray,aralık ayı terazi 2013,2013 aralık terazi,aralık 2013 terazi burcu yorumu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz