Nuray Sayarı Terazi Burcu Eylül 2013

19 Haziran 2013 Çarşamba, 02:53

Nuray Sayarı Terazi Burcu Eylül 2013

Bilgelik zamanı!

Eylül ayının 5’inde Yeni Ay Başak burcundayken evren size bir nefes alma molası verecek. Ayın ilerki günlerinde daha yoğun olacağınız günlere kadar kendinize bir rahatlama zamanı tayin etmelisiniz. Uyuyarak, gevşeyerek ve iyi beslenerek soğuk algınlığından ve nezleden kendinizi koruyun.

Mars 11. Güneş eviniz Aslan burcunda bulunacak ve bu durum arkadaşlık ilişkilerinizi hem iyi hem kötü yönde değiştirecek. Çok uzun zamandır arkadaşınız olan bir insandan parasal meseleler dolayısıyla uzaklaşabilirsiniz. Eğer size yakın biri size öğüt verirse onu dinleyin. Onun size verdiği bilgece öğüt vizyonunuzu genişletecektir.

Eylül ayının 19’unda Dolunay Balık burcunda bulunurken işleriniz yoğunlaşacak. Bu yoğun günlerde çok çalışarak pozisyonunuzu güçlendirebilirsiniz. Bu dönemde gelirinizin arttığını görebilirsiniz. Eğer evinizde bir tamirat yapılacaksa bunu bir bilene bırakmanız sizin için çok iyi olur.

Koç burcundaki Uranüs ve Oğlak burcundaki Pluton ile bir çok gezegen çakışacak ve Eylül ayının ortasında tartışmalı günler yeniden geri dönecek. Yine de bu çatışmaların sonuçları sizin davranışlarınıza bağlı. Bütün seçeneklerinizi göz önünde tutun.

Gelen aramalar: 2013 30 Eylül Terazi Burcu Nuray Sayarı,nuray sayarı terazi burcu eylül 2013,nuray sayari terazi 2014,nuray sayarı terazi eylül,nuray sayarı eylül 2013 terazi,terazi 2013 eylül,terazi burc eylul 2013,nuray sayarı mart ayı terazi burcu yorumu,eylül 2013 terazi,terazi burcu 2013 nuray sayarı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz