Nuray Sayarı Yengeç Burcu Ekim 2013

19 Haziran 2013 Çarşamba, 01:18

Nuray Sayarı Yengeç Burcu Ekim 2013

Kariyer fırsatlarını görün!

Venüs ayın 5’inde Akrep burcundaki geçişini tamamlayacak ve 6. Güneş eviniz Yay burcuna ilerleyecek. Bu ay sizin için romantizm getirecek ve iş yerinizde popülerliğiniz artacak. İş arkadaşlarınız sizin fikirlerinizi kabul edecekler ve ihtiyaç duyduğunuz bir anda size yardım edecekler.

Merkür ayın 21’inde çocukları ve aşkı temsil eden akrep burcuna girecek. Çocuklarınızı gündelik programları biraz karışabilir veya okulla ilgili konularda karışıklık olabilir. Onların ödevlerini kontrol edin ve okul projelerini zamanında yapmalarına yardım edin. Eğer biri ile görüşüyorsanız bu ilişki biraz soğuyabilir. Bu size duygularınızı gözden geçirmek için zaman verecektir.

Ekim ayının 19 zunda Venüs’ün Yay burcunda olması ve Dolunay ile Ay tutulmasının Koç burcunda bulunması kariyeriniz için çok iyi olacak. Gerçekten de amirlerinizden birinin dikkatini çekeceksiniz. Her gün elinizden gelenin en iyisini yapın ve çok iyi bir performans gösterin.

Ekimin 5 i Yeni Ay Terazi burcundayken aile içinde sorunlar devam edecek. Bu problemler bir ebeveyn ile ilgili olabilir veya bir arkadaşınızla ilişkinizi kesebilirsiniz. Her halükarda bu evinize yeni birini kabul etmek için iyi bir zaman değil. Özelikle romatik bir ilişki için kötü bir zaman.

Gelen aramalar: Yengeç burcu ekim 2013,yengec ekim 2013,ekim 2013 yengeç,ekım ayı yengec burcu,ekim 2013 yengec burcu,yengeç burcu 2013 ekim,yengeç 2013 ekim,Yengec burcu ekım ayı,EKİM YENGEÇ 2013,2013 ekim yengeç burcu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz