Salon için Masa ve Sandalye Modelleri

Ev dekorasyonuna ve işlevsel kullanımına önem verenlerin salonlarında vazgeçemedikleri eşyaların başında masa ve sandalyeler gelmektedir. Aile ile birlikte keyifli sohbetlerin yapılarak yemeklerin tüketildiği, misafir ağırlandığı masa ve sandalyeler pek çok farklı tasarımlar ile mobilya mağazalarında yer alacak. İşte birbirinden güzel tercih edilebilir masa ve sandalyeler.

  • Ahşap Masa ve Sandalye Modelleri

Salonlar için tercih edilen ve edilmeye de devam eden masa ve sandalyeler arasında ilk sırada ahşap ürünler gelecek. Genellikle oturma grubu veya TV ünitesi ile aynı tasarıma sahip olacak olan masa ve sandalyeler salonda dekorasyon bütünlüğü sağlamak için tercih edilmektedir. Ahşap olması ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sunmakta olan masa ve sandalyeler farklı renk tonları ile de büyüleyecek. Birbirine en çok yakışacak olan renkler ise pembe ve beyaz ile siyah ve beyaz uyumu olacak.

salon sandalye

  • Açılıp-Kapanabilir Masa ve Sandalye Modelleri

Salon için hem kullanışlı, hem de dekoratif bir masa-sandalye takımı arıyorsanız açılıp kapanabilir modellere göz atmalısınız. Bu masa ve sandalyeleri tercih etmeniz için pek çok farklı neden sayabiliriz. Örneğin daha az yer kaplar ve kullanım sayısına göre büyütüp küçültebileceğiniz bir tasarımı ile dikkat çeker. Aynı zamanda açılıp kapanabilir alanı ile sizlere ekstra bir depolama alanı sunarak salondaki dağınıklığı önler, yemek takımınızı barındırabileceğiniz bir bölüm hazırlar.

  • Renkli Oturma Alanına Sahip Masa ve Sandalyeler

Eğer evinizi rengarenk döşemek istiyorsanız oturma bölümü renkli kumaşlar ile hazırlanan sandalyeleri tercih edebilirsiniz. Masanın tek renk olması ve sadece sandalyelerin renkli kumaş ile hazırlanması şık bir görünüm sunacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.