Yengeç burcu 2 Şubat – 8 Şubat haftalık burç yorumu

02 Şubat 2014 Pazar, 10:55

Sevgili yengeç bu hafta maddi bakımda ödemelere çok takılmayın bu dönem elinize gecen para çok olacak fakat elinizde de durmayacak, balık burcunda gerilemeye başlayan Merkür duygusal coşku içinde olmanıza neden olabilir abartılarda kaçınmalısınız.

Güncel hayatınızda karşınıza çıkan yeni işler ve teklifler hususunda aman dikkatli olun ve davranın iç sesinizi dinleyin içinizdeki ses rahatsa kimseye danışmaya ihtiyacınız olmasın istediğiniz değişimleri de bu sayede yapabilirsiniz.

Aşkta şansınızın olumlu sevgi enerjisine önem veren severek ve sevilerek ruhunu besleyen bir insansınız. Daima bunu göz önünde bulundurun maddi beklentilerinizde sabırlı olun partnerinizin işleri için yardımcı olun ailenizdeki herkes size çok bağlı ve sadık bir dönem geçirecek.

Ancak bu bağlılık bir yerde sizi kısıtlıyor gibi görünecek. Kendinizi adeta aile bireyleriniz tarafından yönetiliyor gibi hissedebilirsiniz.

Fakat unutmayın siz aileyi kurulu düzeni çok seviyorsunuz kendinize yersiz dolduruşlar asla yapmamalısınız.

Gelen aramalar: nuray sayarı haftalık 2014 yengeç burcu,3 10 şubat haftalık yorum yengeç,yengeç burcu uzman tv,yengeç burcu saatlik yorumu,yengeç burcu haftalık yorum UZMAN TV,uzman tv haftalık burç yorumları,uzman tv burcyengec,buhafta yengec,buhafta subat2014 yengecburcu,3 şubat yengeç burcu yorumu
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz