Yengeç burcu Şubat 2014

03 Şubat 2014 Pazartesi, 16:41

Yengeç burcu Şubat 2014 aylık burç yorumu

Sevgili yengeç bu ay burcunuzda gerileyerek seyrine devam eden Jüpiter İş hayatınızla ilgili konularda bazı işlerinizin gecikerek gerekleşmesi sabrınızı zorlayabilir.

Ayın ilk haftası aranızın gergin olduğu iş arkadaşlarınızla aranızda iyileştirici, sıkıntılarınızı giderici, gayet olumlu bir enerji oluşacak. Bu özel görünüm, eskiye dönük mesleki problemlerin de çözümünü sağlayacaktır. Hem kendinizi güvende hissetmenizi, hem bugüne dek iyi niyetli bir şekilde çalışarak, emek verdiğiniz alanlarda da size başarılar sunacaktır.

18-19-20 Şubat haftası:İş hayatınızla ilgili konularda özellikle hafta başında karşınıza çıkabilecek teklifleri hemen kabul etmeyiniz. Üzerinde düşünmekte yarar var. Merkür gerilediği için, tam olarak doğru bir karar vermek, doğru tepsiler yapmakta zorlanırsınız.

Aşkta yalnızsınız ve aşk arıyorsanız bu ay başlayacağınız ilişkiler yoğun tutkuyla başlar ve biter ciddi romantik bir ilişkiye sahipseniz aranızda anlamsız sürtüşmeleri sakince çözümlemeye özen gösterin,ayrıca Satürn burcunuza oluşturacağı açı ilişkiniz adına alamadığınız sorumlulukları kolayca almanızı sağlayacak.

Sağlığınız mükemmel. Fakat kilo almamaya özen gösterin.

Gelen aramalar: nuray sayarı yengeç burcu şubat,yengeç 20 şubat 2014,nuray sayarı 19 şubat,nuray sayar mayıs yengeç 2014,burçlar nuray sayarıyengec burcu,2015boğa burcu nuray sayar 20şubat,yengeç mart yorumu nuray sayarı,nuray sayarı yengeç şubat 2014,nuraysayari yengec subat,rezzan kiraz yengeç burcu ayrıldığı sevgilisine geri döner mi
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz