Yeni Trend Tekli Koltuk Modelleri

Ev dekorasyonu için hazırlanan mobilyalar göz doldurmaya devam ediyor. Ev içerisinde dekorasyon konusunda hassas olanlar için vazgeçilmez mobilyalardan biri de tekli koltuklardır. Hem kibar görünümleri, hem şık tasarımları, hem de büyüleyici modelleri ile dikkat çekmekte olan tekli koltuklar yeni modelleri ile mobilya mağazalarında yer almaya devam ediyor. İşte ilginizi çekeceğinizi düşündüğümüz yeni trend tekli koltuk modelleri.

  • Desenli İşlemelere Sahip Koltuklar

Hem geniş bir oturma alanına, hem yüksek ve ahşap ayaklara, hem de desenli kumaşa sahip olan tekli koltuk modelleri yeni trendler arasında ilk sırada yer almaktadır. Her mobilya grubu ve ev dekorasyonu ile uyum sağlayacak olan bu tekli koltuklardan birine sizde sahip olarak evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Özellikle çiçek desenli yeni trendlerde tekli koltuklara oldukça fazla eşlik edecek.

  • Metal Ayaklı Tekli Koltuklar

Ahşap sevmeyenler için metal ayaklara sahip olacak tekli koltuk modelleri alternatif tasarımlar arasında yer alacak. Şık tasarımlara sahip olduğu gibi kullanışlı ve uzun ömürlü de olacak olan tekli koltuklarda ince ve metal ayaklar yer alacak. Yine geniş bir oturma alanına sahip olacak olan tekli koltuklarda kalın kol altı bölgesi dikkat çekecek.

metal ayaklı koltuk

  • Dönen Tekli Koltuklar

Son dönemlerin en çok tercih edilen tekli koltuk modelleri arasında dönme özelliğine sahip olan modellerde yer alacak. Yeni trendler arasında popüler olan bu tekli koltuk modelleri şık ve spor görünümü ile dikkat çekecek. Modern ve rahat olan dönen tekli koltuk modelleri özellikle tek renkleri ile tercih edilecek. Daha sade ve daha modern görünüme sahip olacak olan dönen tekli koltuk modelleri mobilya mağazalarında 349 liradan başlayacak fiyatlara sahip olacak.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.