Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme

40 Dakikada Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütmek, Aquafilling Teknolojisiyle Artık Çok Kolay !

Günümüzde bir çok bayanın kavuşmak istediği ve hayalini kurduğu ancak bu güne kadar sadece ameliyatla silikon takılarak elde edilebilen büyük, diri ve dik göğüslere veya dolgun, daha yuvarlak ve biçimli kalçalara kavuşmak, yeni Aquafilling teknolojisi ile artık çok kolay ve şimdi Klinik Son Nokta farkı ile Türkiye’de…

Aquafilling, lokal anestezi altında ve tamamen ameliyatsız bir şekilde enjeksiyon yöntemi ile uygulanan, %98’i vücudumuzda zaten var olan ve yan etkisi ve zararı bulunmayan Sodyum Klorit’ten, geri kalan %2si ise aquafilling sıvısının enjekte edilen bölgeden dağılmasını engellemek ve kalıcılığını arttırmak için kullanılan, gene vücuda zararı ve yan etkisi olmayan Copoliamid’ten oluşan bir sıvıdır. Ameliyat olmaktan ve narkoz almaktan çekinen veya cildinde ameliyat izi olmasını istemeyen bayanlar için harika bir alternatif çözümdür.

İşlem lokal anestezi altında ve enjeksiyon yöntemine dayandığı için hasta neredeyse hiç acı çekmez ve uygulaması ameliyatlı silikon takma yöntemine göre çok daha kısa sürer ve konforludur. Uygulama yaklaşık 40 dakikada biter ve ardından kalıcılığı ortalama 5 ila 8 yıl süre ile devam eder.Bunun sonucunda eskisinden çok daha diri, biçimli, doğal görünümlü ve dik göğüslere/kalçalara kavuşususunuz. Üstelik hasta cerrahi yöntemlerin aksine aynı gün sosyal yaşamına geri dönebilir.

Dahası, ürünün enjekte edildiği noktanın süt kanallarıyla alakası olmadığı ve tamamen vücuda barışık ve yan etkisi bulunmayan içeriğinden dolayı süt kanallarına ve emzirmeye hiç bir zararı yoktur. Ayrıca ameliyatsız ve enjeksiyona dayalı bir yöntem olduğu için ameliyatlı büyütme yöntemlerinin yol açtığı enfeksiyon ve komplikasyon riski taşımamaktadır.

Klinik Son Nokta – Bahçeşehir

Adres
Süzer Bulvarı, Şehr-i Bahçe Evleri C2 Rezidans Kat:1 Daire:3-4
(Mc Donald’s ve Mado’nun tam karşısı)
Bahçeşehir İSTANBUL
Telefon    (0212) 608 18 17  (0212) 608 18 16
Cep    (0533) 031 86 74

gogus1gogus33gogus4