En Etkili Leke Giderici Kremler

Leke giderici kremler çoğu zaman hayat kurtarıcı nitelikte oluyor. Cilt tedavisi için kullanılmakta olan leke giderici kremlerle cilt renginin dengelenmesine yardımcı olabilir ve bu sayede lekelerin görünümünü en az seviye indirebilirsiniz. Lekeler çoğunlukla zararlı güneş ışınlarına maruz kalınması sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu lekelerden kurtulmak için pek çok krem bulunmakta. Sizlere bu kremler içerisinden bazıları hakkında bilgiler vereceğiz.

Lekeler aslında cildin kendini korumak için ortaya çıkardığı şeylerdir. Güneş ve solaryuma karşı korunmak adına meydana gelmektedir. Bu lekelerden bazı kozmetik ürünleri aracılığı ile rahatlıkla kurtulabilirsiniz. İşte leke giderici kremlerden bazıları;

DermosinGold Leke Açıcı Krem

DermosinGold sayesinde cilt renginizi dengeleyebilir ve böylelikle lekelerin görünümü büyük oranda azaltabilirsiniz. Bu krem gece uyumadan önce cilde uygulanmaktadır. Yaklaşık olarak kırk Türk Lirasıdır.

Achroactive Max Leke Açıcı Krem

Bu krem sayesinde cilt rengini dengeleyebilir ve bunun yanı sıra cildin beslenmesini de sağlayarak tazeliğini ve canlılığını korumasına yardımcı olabilirsiniz. Yüz ve koltuk altı bölgeleri içinde kullanılmakta olan bu leke açıcı kremi ortalama yirmi beş Türk Lirasına bulabilirsiniz.

leke açıcı

Bioderma Leke Açıcı Krem

Yaşlanma sonucu ortaya çıkan lekelerin giderilmesinde oldukça etkili bir kremdir. Doğru ve düzenli bir kullanım ile lekelerin etkisini mümkün olduğunca en aza indirgeyebilirsiniz.

en-iyi-leke-giderici-urun

Watsons

İçerisinde barındırmakta olduğu A Vitamini ve kalojen gibi maddeler yardımıyla cildin nemlenmesine ve bununla birlikte elastikiyetinin artmasına yardımcı olmaktadır. Cilt lekeleri üstünde de oldukça iyi neticeler vermektedir. Yaklaşık beş Türk Lirasına bu kremi elde edebilirsiniz.

Nivea

Cildin nemlenmesinde ve sıkılaşmasında çok iyi bir rol oynayan Nivea ile lekelerinde azalmasına ve cildin canlanmasına katkı sağlayabilirsiniz. Nivea kremi ortalama kırk Türk Lirasına satın alabilirsiniz.

Tüm bu kremleri kullanırken düzeli ve doğru bir şekilde kullanmaya gayret edin. Bu sayede etkilerini gösterebilirler.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.