Hızlı Bir Şekilde Kilo Almak İçin Nasıl Beslenilmeli

Kilo almak için ne yapıyorsunuz? Çok fazla yemek yemek ya da farklı ilaçlar kullanmak kilo aldırmaz kilo almak için hayatı düzene sokmak gerekir ve hızlı bir şekilde vücudumuzdaki kan akışını hızlandırmak gerekir. Ne yaptımsa olmadı diyenler size anlatacaklarım sayesinde kesinlikle kilo alacaksınız.

Kilo almak vermek kadar zor sadece düzenli bir hayat doğru beslenme ve ciddiyet kilo aldırır. Hemen kilo almak için ne yapmamız gerekiyor anlatalım. Öncelikle güzel bir diyet listesi oluşturacağız ve ara öğünleri bol kalorili gıdalar olacak ben size yazımızın en altında bir günlük yemek listesi vereceğim. Daha sonra ise hayatımızı düzene sokmak gerekiyor. Erken yatıp erken kalkmalıyız. Dengesiz uyku düzeni kilo alma konusunda bize yardımcı olmayacaktır. Büyüme hormonu uyurken sağlanır erken yatıp erken kalkmak vücuda artı sağlayacaktır. Bunun dışında düzenli olarak spor yapacağız size kalmış vücudu diri tutacak istediğiniz bir spor olabilir. Spor ile kilo almak çok daha kolay olacaktır. Herhangi bir ilaç kullanmak son derece gereksiz ve tehlikeli o yüzden ilaç kullanmadan doğal yollarla kilo alalım.

Haftada Kaç Kilo Almak Normal

Ortalama 2 haftada 5 kilo gibi rakamlar ideal olarak nitelendirilir. Sizlerde bu rakamı tutturursanız başarılı sayılırsınız. Gece yemek yemek ya da ilaç kullanmak kilo aldırmaz. Gece yenilen yemek sizi gastirit yapacaktır midenizi bozacaktır.

 

12:00 Öğle yemeği

1 pişmiş patates

Konserve ton balığı 150 gram

Düşük yağlı soslu salata

Portakal suyu 1 bardak

15:00 Atıştırmalık:

Izgara Tavuk Sandviç

Yapılışı

2 ızgara tavuk göğsü

2 dilim tam buğday ekmeği

1 muz

18:00 Akşam Yemeği

Pişmiş beyaz pirinç 2 su bardağı

Izgara balık 100 gram

Pişmiş sebze 1/2 bardak

1 bardak su

21.00 Akşam Atıştırması

2 su bardağı beyaz pirinç pişmiş

Izgara tavuk göğsü, 100 gram

1 su bardağı brokoli

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.